Logo
header imageheader image

Nowosielski w życiu codziennym

Nowosielski w życiu codziennym

Termin zgłoszeń:

Konkurs zakończony

Czas na konkurs! Pokaż, jak sztuka Jerzego Nowosielskiego może być obecna w życiu codziennym i zawalcz o nawet 400 zł do wydania w sklepie MEDICINE oraz album z twórczością malarza autorstwa Julity Delugi od wydawnictwa BOSZ.

 

Jak wziąć udział? Zasady są proste:

Wystarczy przesłać udokumentowaną pracę prezentującą interakcję z dziełami Nowosielskiego, wykonaną dowolną techniką (np. obraz, rysunek, zdjęcie) w znajdującym się na dole strony formularzu Banku Grafik. Tytuł zgłaszanej pracy powinien rozpoczynać się od słowa "konkurs".

Dozwolone rozszerzenia plików wgrywanych do Banku Grafik to: jpeg, jpg, png, webp, a maksymalna wielkość pliku dla każdego z wymienionych formatów wynosi 10 MB.

 

Spośród przesłanych prac wybierzemy trzy, które szczególnie wyróżnią się swoją kreatywnością:

Miejsce I

karta podarunkowa do sklepów stacjonarnych MEDICINE o wartości 400 zł, książka "Jerzy Nowosielski" autorstwa Julity Delugi wydawnictwa BOSZ oraz nagrody rzeczowe z kolekcji z twórczością artysty.

Miejsce II

karta podarunkowa do sklepów stacjonarnych MEDICINE o wartości 300 zł, książka "Jerzy Nowosielski" autorstwa Julity Delugi wydawnictwa BOSZ oraz nagrody rzeczowe z kolekcji z twórczością artysty.

Miejsce III

karta podarunkowa do sklepów stacjonarnych MEDICINE o wartości 250 zł, książka "Jerzy Nowosielski" autorstwa Julity Delugi wydawnictwa BOSZ oraz nagrody rzeczowe z kolekcji z twórczością artysty.

Na wszystkie zgłoszenia czekamy do 15.04.2024r.

 

Niech poniesie Was abstrakcja kolorów!

 

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

contest imagecontest image

Laureaci konkursu

1 miejsce

Aneta Zielińska-Ciężadlik

winners photowinners photo

2 miejsce

Anna Sławińska

winners photowinners photo

3 miejsce

Kamila Jajkowska

winners photowinners photo

Brak trwających konkursów

W tym miejscu zapoznasz się z aktualnymi konkursami graficznymi organizowanymi przez Medicine. Już wkrótce ogłosimy szczegóły dotyczące nowego konkursu!

join photojoin photo

Twoje prace mogą się znaleźć na naszych ubraniach!

Załóż konto w kilku prostych krokach i podziel się swoją kreatywnością.

Dołącz do Banku Grafik