Logo
my account page backgroundmy account page background

Archiwalne konkursy

2024
Nowosielski w życiu codziennymNowosielski w życiu codziennym
Nowosielski w życiu codziennym

Czas na konkurs! Pokaż, jak sztuka Jerzego Nowosielskiego może być obecna w życiu codziennym i zawalcz o nawet 400 zł do wydania w sklepie MEDICINE oraz album z twórczością malarza autorstwa Julity Delugi od wydawnictwa BOSZ.

 

Jak wziąć udział? Zasady są proste:

Wystarczy przesłać udokumentowaną pracę prezentującą interakcję z dziełami Nowosielskiego, wykonaną dowolną techniką (np. obraz, rysunek, zdjęcie) w znajdującym się na dole strony formularzu Banku Grafik. Tytuł zgłaszanej pracy powinien rozpoczynać się od słowa "konkurs".

Dozwolone rozszerzenia plików wgrywanych do Banku Grafik to: jpeg, jpg, png, webp, a maksymalna wielkość pliku dla każdego z wymienionych formatów wynosi 10 MB.

 

Spośród przesłanych prac wybierzemy trzy, które szczególnie wyróżnią się swoją kreatywnością:

Miejsce I

karta podarunkowa do sklepów stacjonarnych MEDICINE o wartości 400 zł, książka "Jerzy Nowosielski" autorstwa Julity Delugi wydawnictwa BOSZ oraz nagrody rzeczowe z kolekcji z twórczością artysty.

Miejsce II

karta podarunkowa do sklepów stacjonarnych MEDICINE o wartości 300 zł, książka "Jerzy Nowosielski" autorstwa Julity Delugi wydawnictwa BOSZ oraz nagrody rzeczowe z kolekcji z twórczością artysty.

Miejsce III

karta podarunkowa do sklepów stacjonarnych MEDICINE o wartości 250 zł, książka "Jerzy Nowosielski" autorstwa Julity Delugi wydawnictwa BOSZ oraz nagrody rzeczowe z kolekcji z twórczością artysty.

Na wszystkie zgłoszenia czekamy do 15.04.2024r.

 

Niech poniesie Was abstrakcja kolorów!

 

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

join photojoin photo

Twoje prace mogą się znaleźć na naszych ubraniach!

Załóż konto w kilku prostych krokach i podziel się swoją kreatywnością.

Dołącz do Banku Grafik